Jag kommer att blogga hela livet!
Pjuuu vad varm man blir när man städar, tar en paus nu med ett stort glas iskallt vatten och passar även på att slänga in ett inlägg i bloggen. På tal om bloggen, i går hade jag besöksrekord igen, himlans roligt att ni kikar in här, några vet jag som läser min blogg men de flesta är helt okända, just det, när vi var på bröllop låg det ett häfte vid varje plats, ska visa det någon dag men det jag ville säga var att det fanns en liten beskrivning av varje person som var på bröllopet. Min löd ungefär såhär: En bloggande tjej som älskar att fota :) Blev glad då det stämmer på pricken, JAG ÄLSKAR VERKLIGEN ATT FOTA, så är det bara. En liten bråkdel av alla bilder hamnar i bloggen. Här hamnar för det mesta egobilder ;) ho ho! Jag kommer garanterat att blogga hela livet, jag tycker inte att det finns någon ålder på bloggar, verkligen inte! Bloggar är till för ALLA som vill blogga. Jag älskar att blogga, jag vill dela mitt liv med nära och kära och även ni andra såklart, annars hade jag ju inte haft en öppen blogg. Nä bloggen är en del av mitt liv som alltid kommer att finnas :)
På tal om något helt annat. Käkade på en mysig restaurang vid Nyköping för drygt en vecka sedan, de hade riktigt god mat och det låg jätte mysigt..
På tal om något helt annat. Käkade på en mysig restaurang vid Nyköping för drygt en vecka sedan, de hade riktigt god mat och det låg jätte mysigt..



