Hej mina lÀsare och tack för era fina ord om nattens inlÀgg, jag mÄdde riktigt dÄligt i natt över gÄrdagens besked. Men kÀnner att jag fÄr lÀgga det lite Ät sidan tills jag vet mer. Det enda jag vet Àr att mina cellprover visade nÄgot och att jag i nÀsta
vecka kommer att fÄ göra undersökningar för eventuellt vidare vÄrd. SÄ ja, mina cellprover visade nÄgot. Och cellprov tar man för att se cellförÀndringar, sÄ dÀr Àr jag i dag. Jag har lÀst det flera gÄnger om och jag ska trÀffa en lÀkare angÄende allt
detta i början av nÀsta vecka.
Annars i dag har jag nÀstan packat allt i vÄr lÀgenhet, i nÀsta vecka flyttar vi och jag vill fÄ bort sÄ mycket som möjligt nu, i gÄr kvÀll Äkte vi med ett lass, och förhoppningsvis tar vi massor ikvÀll med.
I nÀsta vecka Àr det en hel del som hÀnder, bland annat jobb, möte, middag med vÀnner och planera Grekland, lÀkarbesöket, och flytten helt.
Nu blir det en liten paus i flytten och glass đ slĂ€nger upp en bild frĂ„n Mykonos för nĂ„got Ă„r sedan âșïžâșïž